Kurumsal

BİZ MÜHENDİSLİK

BİZ Mühendislik Elektrik Ltd. Şti. 2017 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurucusu H.Bilal GÜLSOY meslek hayatında 25nci yılına girmek üzeredir. Sahip olduğu mesleki bilgi ve tecrübesini uzun yıllar yurt dışı projelerinde çalışarak kazanmıştır. Türkiye’ de çalıştığı firmalarda üst düzey yöneticilikler yaparak bu bilgi birikim ve tecrübesini paylaşma imkânı bulmuştur.

Elektrik mühendisliği alanında projelendirme, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri veren BİZ Mühendislik Elektrik’ in yola çıkma amacı kalifiye kadrosu ile hizmet verdiği firmaların çözüm ortağı olmaktır.

Telekomünikasyon sistemlerinin gelişmesine bağlı olarak günümüz dünya firmaları üretim-imalat süreçleri ile firma yönetimlerini farklı bölgelere kurdukları ofisleri üzerinden gerçekleştirmeye başlamışlardır. Firma çalışanları yaşamlarının büyük bir kısmını işte bu çalışma ofislerinde geçirmektedir. Dolayısı ile bu ofislerin teknolojik altyapıları ile ergonomik tasarımları büyük önem kazanmaktadır. BİZ Mühendislik Elektrik Ltd. Şti., Türkiye’ nin önde gelen saygın mimari grupları ile birlikte çalışarak firmalar için en mükemmel ve teknik ofislerinin hazırlanmasında görev almaktadır.

Sanayi tesisleri ekonominin lokomotifidir. Bir ülkede sanayinin gelişmesi için en önemli gereksinim hammaddedir. Hammadde bakımından büyük avantaja sahip ülkemizde birçok fabrika kurulmaktadır. BİZ Mühendislik Elektrik Ltd. Şti., Türkiye’ nin önde gelen saygın inşaat firmaları ile birlikte çalışarak endüstriyel tesislerin kurulumunda temelden başlayıp anahtar teslimine kadara görev almaktadır.

Bu noktadaki uzmanlığını bugüne kadar çözüm ortağı olarak çalıştığı firmalara vermiş olduğu hizmetler ile ispatlamıştır. Mevcut kemik kadrosu ile her zaman ve her an aksiyon alabilecek durumdadır. Bunun yanında proje kapasitesine göre ihtiyaç duyulacak kadroyu olması gereken sürede kuracak yeterliliğe ve uzman ekiplere her an sahiptir.

MİSYONUMUZ
Mühendislik çalışması gerektiren konularda tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak, saha uygulaması, işletmenin devreye alınması ve sonrasında yapılacak periyodik bakım hizmetleri gibi tüm süreçlerde ‘’müşteri memnuniyeti’’ en önemli misyonumuzu oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

BİZ Mühendislik Elektrik Ltd. Şti olarak hizmetlerimizi verirken;

  • Çalışmalarımızı, Kalite Yönetimi’nin tüm gereksinimlerine uyarak, sürdürülebilirlik, sürekli iyileştirme ve tüm tedarikçilerimize katkı planlaması çerçevesinde yürütmeyi,
  • Mühendislik, projelendirme ve taahhüt hizmetlerimizi gerçekleştirirken zorunlu yasa ve yönetmelikler ile müşteri şartlarına koşulsuz uymayı,
  •  Yenilikçi yöntemler kullanarak hizmetlerimizin kalitesini sürekli yüksek tutmayı ve bu konuda sektöründe lider ve örnek olmayı,
    Müşteri Memnuniyeti Politikamız ile sürekli ve uygun şartlarda hizmet sunmayı taahhüt ederiz.

İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

BİZ Mühendislik Elektrik Ltd. Şti olarak hizmetlerimizin sunumu sırasında;

  • En önemli değerimiz olan çalışanlarımızı iş yerinde ve gerçekleştirdikleri faaliyetlerle ilgili tehlikelerle buna bağlı riskleri belirleme, ortadan kaldırma konusunda bilgilendirmeyi ve desteklemeyi,
  • Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak işten doğan kazaları minimuma indirmeyi,
  • Faaliyetlerimizi yürütürken iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tüm yasal şartları yerine getirmeyi,
  • İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Elektrik Taahhüt Projelerinizde BİZ'e Danışın..

Yenilikçi yöntemler kullanarak hizmetlerimizin kalitesini sürekli yüksek tutmayı ve bu konuda sektöründe lider ve örnek olmayı, taahhüt ediyoruz.

Detaylı Bilgi ve Yeni Projeler İçin Bize Ulaşabilirsiniz...